top of page

BTL EXILITE

CO JE TO BTL EXILITE™?

BTL EXILITE™ je progresivní IPL (intenzivní pulzní světlo) technologie pro redukci ochlupení, léčbu akné a omlazující zákroky. BTL EXILITE™ nabízí navíc jedinečnou podporu regenerace na základě účinků světelné LED terapie.

PRO KOHO JE TERAPIE VHODNÁ?

BTL EXILITE™ je vhodný pro všechny zdravé osoby, které se chtějí zbavit akné, drobných nedokonalostí pleti či nechtěných chloupků. Je to volba pro ty, kteří hledají možnost dostupného a rychlého estetického zdokonalení.

CO MŮŽETE OČEKÁVAT?

Místo ošetření je jemně očištěno od zbytků deodorant, make-upu, apod. a je pokryto tenkou vrstvou ultrazvukového gelu. Na celou plochu jsou aplikovány pulzy intensivního světla. Následná LED terapie urychluje regenerační procesy v pokožce a zvyšuje produkci kolagenu.

JAK TO FUNGUJE?

Přístroj BTL EXILITE™ používá různé výměnné filtry, které odcloní určitou část světelného spektra a propouští pouze světlo vlnové délky se specifickými terapeutickými účinky. Integentní multipulzní režim (Exilite Intelligent Multipulse) zajišťuje vysoký stupeň bezpečnosti a komfortu.

Patříte mezi ty, kteří touží po hladší pokožce, nebo se chcete zbavit nechtěných chloupků? Hledáte dlouhodobé výsledky? Možná byste chtěli mít jemnější pleť a vypadat o pár let mladší? Nebo se chcete zbavit akné? Snažili jste se najít možnosti depilace nebo jiné estetické zákroky, ale připadali Vám příliš bolestivé s krátkodobým efektem?

S moderní IPL technologií BTL EXILITE™ je nyní mnohem snazší dosáhnout omlazení pokožky, zbavit se pigmentových skvrn či nežádoucích chloupků.

EFEKTIVNÍ TERAPIE EXILITE™

Ošetření přístrojem BTL ExiliteTM je velmi efektivní díky přesnému dávkování energie. Účinné termoelektrické chlazení krystalu zaručuje pacientům velmi malou, nebo žádnou bolest. Vedlejší efekty jsou sníženy na minimum a nedochází k žádnému omezení v běžném životě.

DLOUHODOBÁ EPILACE

Exilite nabízí bezpečné, jednoduché, bezbolestné a rychlé řešení k dlouhodobé redukci nežádoucích chloupků jak na těle, tak na obličeji. Nejnovější BTL technologie zaručuje rovnoměrné rozložení energie, a tím minimalizuje riziko poškození pokožky.

AKNÉ

Klinicky ověřená, bezpečná a účinná terapie mírné a střední formy akné. Snižuje se aktivita mazových žláz a ničí se bakterie, které se na rozvoji akné podílí. Zároveň dochází k vyhlazení jizev a pigmentačních změn po akné.

BTL_EXILITE_o-Exilite_c42af40a-85a6-410b-8ce0-1a23a926ff32_original.jpg
Exilite_efektivni-terapie_1487254953_original.jpg
Nadia Visage logo průhledné.png
bottom of page