top of page

ERICSON LABORATOIRE

Ericson Laboratoire poskytuje komplexní, inovativní a profesionální řešení všech kosmetických problémů a umožňuje vytvářet individuální programy pro každého klienta. Všechny kosmetické řady nabízí produkty i na domácí péči, které podporují efekt profesionálních ošetření.

 

Dnešním trendem je vypadat a cítit sa skvěle a to Vám umožní ERICSON LABORATOIRE!

HISTORIE

Veškerý vývoj produktů Ericson Laboratoire jde ve stopách zakladatele této značky profesora Ericsona, který se v 50. letech přestěhoval do Francie. Tento švédský chirurg, biolog a výzkumník byl žákem profesora Alexise Carrela, držitele Nobelovy ceny za lékařství z roku 1912.

 

Profesor Ericson zasvětil svůj život medicíně a výzkumu, specializoval se mimo jiné na léčbu popálenin. Nové obzory se mu otevřely po seznámení s jeho nastávající manželkou, uznávanou kosmetičkou. Ohromena schopnostmi svého manžela, ho požádala, aby léčil některé z kožních problémů jejích klientů. Výsledky byly daleko za jejím očekáváním.

 

V roce 1962 pár otevřel první kosmetické centrum, které se velmi brzy začalo těšit obrovskému úspěchu a stalo se cílem návštěv pařížské smetánky (slavných umělců, politiků a manželek významných obchodníků). Manželé tak dali základ kosmetickým ošetřením a produktům, které jsou vysoce účinné a zároveň velmi příjemné.

 

V souladu s klinickým přístupem ke kosmetice, veškeré používané aktivní složky vykazují značný stupeň technické vyspělosti: mražené buněčné extrakty, inteligentní hydrolipidy, Bio- Tech enzymy, nanočástice, lipozomy třetí generace, vysoce polymerizovaná DNA, thymulin, doplňující zdroje energie, GP4G, fytohormony pro obnovení rovnováhy hydratace a tvorby kožního mazu, složky proti vráskám, bílkoviny blokující lipidy apod. Ověřují se stejně jako farmaka. Obsahují zcela nové transportní systémy, které umožňují účinným látkám pronikat hlouběji do kůže a jsou schopné regulovat aktivitu buněk.

Snímek obrazovky 2021-11-29 v 16.32.14.png

Dnes je mezinárodní koncept péče o pleť Ericson Laboratoire distribuován v 70 zemích světa. Exkluzivní kosmetika Ericson Laboratoire s více než 50 letou historií se na francouzském trhu prodává ve více než 600 luxusních beauty centrech vybíraných podle jejich odbornosti. Prodej zajišťuje i největší síť francouzských hotelů. Ericson je vedoucí značkou v 6 lázeňských Thalassoterapy Centrech. Produkty Ericson Laboratoire jsou vyráběny v 8 specializovaných francouzských laboratořích. Všechny výrobky Ericson Laboratoire procházejí přísnou kontrolou mezinárodní posudkové laboratoře, mají certifikáty bezpečnosti, nedráždivého působení a jejich účinnost je pravidelně hodnocena.

zkouska.jpg

SVĚTOVÝ LÍDR

LINE CORRECTION - NOVINKA - VYSOCE ÚČINNÁ PÉČE PROTI VŠEM TYPŮM VRÁSEK 

Různé typy vrásek vyžadují komplexní přístup. Řada LINE CORRECTION [BTX-HA] byla vyvinuta jako alternativní řešení k lékařsko-estetickým injekcím. Receptury jsou koncentrované v biomimetických a antioxidačních aktivních složkách, které se současně zaměřují na dynamické, statické vrásky a vrásky související s oxidačním stresem.

LINE CORRECTION  obsahuje výběr vzájemně působících, dermokosmetických účinných látek pro vysoce účinnou péči proti vráskám

Toto inovativní řešení nabízí kompletní přístup k redukci a prevenci vrásek, a to díky:

  • Celkovému pre- a postsynaptickému působení na neurotransmitery zodpovědné za kontrakci svalů.

  • Působení vůči volným radikálům a pomoci zpomalení stárnutí kožní tkáně.

  • Účinek je umocněn kombinací dvou doplňkových kyselin hyaluronových, které vyplňují jemné linky a vrásky.

Péče o pleť

GENXSKIN - KOSMETOGENETICKÁ INOVACE - REAKTIVACE 14-TI GENŮ ZAPOJENÝCH DO PROCESU PROTI STÁRNUTÍ

Nejpřirozenější způsob omlazení pokožky efektivním cílením na samotné geny. Řada využívá veškerý svůj energetický potenciál, kterým disponuje díky obsahu účinné a inovativní látky. Se zvyšujícím se věkem klesá aktivita genů, které jsou zodpovědné za tvorbu látek důležitých pro pevnost, elasticitu a kvalitu pleti. Ericson Laboratoire přichází v řadě GenXskin s přírodní aktivní látkou Matrigenics 14G. Ta stimuluje samotné geny, čímž zlepšuje celkovou kvalitu pleti, působí antiageingově, vyhlazuje vrásky, přirozeně sjednocuje barvu pleti a neutralizuje volné radikály. Jedinečný koncept zahrnuje mimo jiné i masku z 3D biocelulózy, používanou v medicíně na hojení popálenin.

HLAVNÍ ÚČINNÁ LÁTKA

MATRIGENICS 14G

Tato látka je výsledkem nejnovějšího výzkumu v oblasti biotechnologií, představuje účinnou látku získanou extrakcí z hnědé dlouhé mořské řasy (Undaria pinnatifida). Přináší okamžitý vypínací a zpevňující účinek. Účinnost preparátů podložena vědeckými studiemi. 

cdn_edited.png

SLIM FACE LIFT - OŠETŘENÍ OBLIČEJE S DVOJITÝM ÚČINKEM ZEŠTÍHLENÍ A LIFTINGU

Nadčasové ošetření obličeje s dvojitým účinkem zeštíhlení a liftingu. Zjemnění kontur a redukce lokalizovaného tuku bez invazivní chirurgie. Lifting pomocí fokální adheze bez invazivní techniky nití a háčků. Ošetření cílí na samotné centrum tukovým buněk. Omezuje jejich schopnost ukládání a stimuluje redukci tuků. Svoje působení zaměřuje na dva polyaminy, o nichž bylo jasně prokázáno, že mají na svědomí tvorbu tuků pod pokožkou. Cílem je napravit ochabnutí a povislost různých oblastí obličeje pomocí přemístění tukových ložisek.       

HLAVNÍ ÚČINNÉ LÁTKY

UPLEVITYTM je biotechnologií získaný inovativní peptid umožňující vzdorovat působení času, účinně bojovat proti působení gravitace, které se odráží v ochablosti tkání, rozšíření dolní části obličeje nebo vzniku podbradku.

UPLEVITYTM podporuje tvorbu kolagenu, elastinu a spojovacích proteinů mezibuněčné hmoty, čímž usnadňuje soudržnost buněk a adhezi dermis k epidermis.

SLIM-EXCESS® je roztok mořských oligosacharidů získaných z červených řas. Působí v samém srdci tukových buněk, kde selektivně blokuje spermin a spermidin. Ve studiích provedených s přípravkem SLIM-EXCESS® bylo dosaženo významného zmenšení plochy dvojité brady.

Slim-Face-Lift-pro7-AM.jpg
sfl-face2-50oldcmyk.jpg

BIOLOGIC DEFENSE - PRO ŽENY VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ A VŠECH TYPŮ PLETÍ VČETNĚ PLETI CITLIVÉ, REAKTIVNÍ A S KOŽNÍMI DERMATÓZAMI

Doporučuje se jako startovací na zlepšení účinku jiných řad. Přispívá k řešení kožních problémů - dermatitidy, růžovky, lupenky, ekzému, akné, suchosti, přecitlivělosti. Hydratuje, revitalizuje, projasňuje pleť, působí anti-agingově.

Inovativní péče za pomoci biotechnologických složek, fytohormonů, prebiotik, postbiotik a množství přírodních extraktů má dvojí působení - obnovuje přirozenou mikrobiotu /mikroflóru/ pokožky, čímž zajišťuje její lepší obranu proti agresivním vlivům vnějšího prostředí, a napravuje nedostatky spojené s hormonální nerovnováhou. 

HLAVNÍ ÚČINNÉ LÁTKY

RELIPIDIUM
Specifické biotechnologické postbiotikum v aktivní formě, které se získává z bio-fermentovaného kvasinkového hydrolyzátu specifického kmene Lactobacillus.
Jeho úkolem je posílit přirozenou obranyschopnost kůže aktivací epidermálních receptorů, které se podílejí na ničení škodlivých mikroorganismů, což vede k eliminaci zánětů a obnově rovnováhy pleti. Posiluje také kožní bariéru, konkrétně produkcí ceramidů, které jsou nezbytné pro ochranu pleti, udržení hydratace a správné fungování ekosystému kůže.

GENISTEIN
Jelikož v kosmetice se hormony používat nemohou, plnohodnotnou náhradou jsou právě rostlinné složky - fytohormony, jejichž chemická struktura se velmi podobá struktuře lidských hormonů, což jim zajišťuje vysokou afinitu a výborné využití v pleti.
Ericson Laboratoire si vybral biokompatibilní fytohormony podobné estrogenu.

LIPOBELLE SOYAGLYCONE na bázi genisteinu, biologicky aktivní formě sojového isoflavonu. Umožňuje rychlé vstřebávání až do hlubších vrstev kůže, kde podporuje tvorbu kolagenu, zlepšuje hustotu pleti a hydrataci, tedy eliminuje projevy nedostatku estrogenu v pleti.

obrazek1.jpg

ACTIBIOM
Stejně jako je známo, že zdravá vyvážená strava je prospěšná pro tělo, je zřejmé, že i pleť potřebuje přísun živin na vyrovnání své mikrobioty.
Actibiom je biotechnologický komplex, který dodává pleti základní živiny pro její biologickou rozmanitost a homeostázu mikrobioty. Rychle obnovuje rovnováhu přirozené flóry kůže, snižuje zánět a eliminuje nedostatky pleti.

Skládá se:
• z výtažku z hnědých mořských řas, bohatých na cukry a polyoly - zdroje organického uhlíku
• extraktu ze zelených řas bohatých na aminokyseliny a peptidy - organický zdroj na produkci dusíku
• mořských exopolysacharidů - podporují hydrataci a ochraňují pleť před agresivním vlivům prostředí
• mořské vody se širokou škálou minerálů a stopových prvků

ACTI BIOTIC - ANTI-HORMONÁLNÍ OŠETŘENÍ PLETI SMÍŠENÉ, MASTNÉ A NÁCHYLNÉ K AKNÉ

Ericson Laboratoire vyvinul vysoce účinnou metodu ošetření Acti-Biotic. Tato řada řeší všechny problémy smíšené, mastné a aknetické pleti. Stimuluje vlastní přirozené kožní antibiotika, regulace androgenních hormonů, detoxikace kůže, regulace kožního mazu a matující účinek pro lesklou pleť. Řešení všech problémů smíšené, mastné a aknetické pleti žen, můžu a mladistvých všech věkových kategorií. Produkty této řady obsahují silné aktivní složky s čistícími, antihormonálními, antibakteriálními, detoxikačními, matujícími, hydratačními a zklidňujícími účinky.

HLAVNÍ ÚČINNÉ LÁTKY

DERMAPUR

Aby pleť mohla bojovat proti mikrobiálním infekcím, produkuje přírodní antibiotika, která jí umožňují zachovávat rovnováhu flóry, jež je její součástí. V případě, že dojde k narušení tohoto ekosystému nebo k jeho vychýlení z rovnováhy, dochází k proliferaci baktérií a v pleti se začnou objevovat retenční a zánětlivé ranky. Přirozená antibiotika pomáhají omezovat množení a růst patogenních baktérií na povrchu pleti.

Špičková aktivní složka Dermapur, řady Acti-Biotic, je silně účinný rostlinný komplex (extrakt z tavolníku), který je schopen stimulovat syntézu přirozených kožních antibiotik a pomáhat tak pleti při obraně před mikroorganismy, jež jsou příčinou akné. Dermapur podporuje syntézu katelicidinů, což jsou antimikrobiální peptidy, které naše buňky přirozeně produkují.

Katelicidiny mění uspořádání bakteriální membrány, která se jejich působením stává propustnou. Mají tudíž přímý antibiotický účinek. Dochází k posilování přirozené obranyschopnosti pleti, která je díky nim lépe vyzbrojena k tomu, aby dokázala zamezovat bakteriální proliferaci, obnovovat rovnováhu a zachovávat původní mikroflóru.

Na základě dermatologických měření in vitro bylo ukázáno, že přípravek Dermapur posiluje syntézu katelicidinů (přirozených antimikrobiálních peptidů kůže) až o 130 %.

IRIS CYTOBIOL - Antibakteriální, antiseptický účinek a působení proti zarudnutí

Iris Cytobiol je komplex extraktu z oddenku kosatce a roztoku kovového zinku.

EXTRAKT Z ODDENKU KOSATCE
Kosatec, který je bohatý na glukosidy a rutosidy, pomáhá zabraňovat vzniku zarudnutí tím, že restrukturuje prostřední oblast (svalový obal) cév a zmírňuje reaktivní podráždění mastné pleti.

KOVOVÝ ZINEK
1) Antiseptický a hojivý.
2) Působí proti volným radikálům, které se uvolňují ve značném množství během zánětlivých reakcí.

PHYCOSACCHARIDE AC - Silný regulátor mazové produkce

Phycosacharide AC je oligosacharid mořského původu spojený se zinkem. Pomáhá regulovat mazovou produkci a uvolňování mazu a chrání pokožku před vznikem akné. 


Díky svému složení, včetně polyfenolů, Phycosaccharide AC omezuje množení Staphylococcus aureus, Propionibacterium acnes, a Malassezia furfur zodpovědných za tvorbu komedonů a zánětlivých projevů.

actibiotic320png.png

ACNET - Antihormonální, protizánětlivé působení

Acnet je biotechnologická aktivní složka, která současně působí na všechny problémy mastné pleti: hyperseborhea, hyperkeratóza, zánět a vývoj baktérií. Tento komplex představuje kombinaci kyseliny nordihydroguaretové neboli NDGA a kyseliny oleanové, ve formě gelového přípravku Osmocide. Působí proti všem faktorům, které způsobují vznik akné.

EVERMAT - Působení proti sebocytům, antihormonální působení

Evermat je nová aktivní složka, která se skládá z extraktu afrického stromu (Enantia chlorantha) a kyseliny oleanové. Kyselina oleanová blokuje stimulaci androgenů inhibicí enzymu 5-alfa-reduktáza. Enantia chlorantha inhibuje proliferaci sebocytů.

BIODEXTROL - Antihormonální působení

Biodextrol je biotechnologická aktivní složka. Jedná se o regulátor hormonální aktivity mazových žláz. Získává se technikou podobnou těm, jež se používají při výrobě antibiotik, a sice biopřeměnou škrobového extraktu, která probíhá za účasti specifického enzymu s názvem cyklodextrin glykosyltransferáza. Biodextrol je díky své trojrozměrné struktuře schopen regulovat aktivitu androgenových steroidních hormonů. Dočasně se na ně váže a mění jejich rozpustnost v mazových žlázkách.

 

Žlázky tím pádem již nejsou nadměrně stimulovány a dochází k rychlé obnově jejich normální činnosti.

Biodextrol na mazové žlázky působí rychle: během 10 dnů se v hyperseborhoické pleti obnovuje normální tvorba lipidů, aniž by docházelo k jejímu vysychání.

VITAMIN ENERGY - PŘEVRATNÁ DYNAMIZUJÍCÍ PÉČE UMOŽŇUJÍCÍ MAXIMÁLNÍ DOBITÍ PLETI

Energetický koktejl stabilizovaných multivitamínů s rostlinnným taurinem pro zajištění všech základních potřeb kůže: vyhlazení vrásek, zpevnění kůže a její rozzáření, lymfatická detoxikace a zrychlení kožního metabolismu

HLAVNÍ ÚČINNÉ LÁTKY

HTAC BOOSTER- HIGH TECH KOMPLEX BOHATÝ NA ROSTLINNÝ TAURIN 

Silný povzbuzovač kožních buněk s jedinečným energizujícím účinkem. K jeho výrobě byla použita kalcifikovaná mořská řasa Jania rubens společně  s karagenanem s hydratačními a ochrannými účinky. Díky zvýšení aktivity mitochondrií chrání mladistvost kůže před oxidací a znečištěním. Vyniká svým působením proti vráskám a proti únavě.

VITAMIN BOOSTER

Energetický koktejl poskytující maximální příjem zásadních vitaminů, které pokryjí všechny základní potřeby kůže: Vit A, Vit C, Vit E, Vit H, Vit B3, Vit B5, Vit B6 a Vit B9.

Vitamin energy.jpg

HYDRA CLINIC - INOVATIVNÍ PÉČE PROTI SUCHOSTI A DEHYDRATACI PLETI

Stárnutí, působení prostředí, znečištění, kouření a opakovaná expozice na slunci - to vše jsou faktory, které kůži každý den poškuzují a narušují mechanismus hydratace. Nedostatečně hydratovaná pleť ztrácí pružnost, elasticitu a dochází k tvorbě jemných linek a vrásek. Řada HYDRA CLINIC obsahuje 4 inovativní aktivní látky, které působí na přirozené mechanismy v kůži a spolu s dalšími vzácnými rostlinnými extrakty představuje intenzivně hydratačně - výživné působení s maximálním regeneračním účinkem. Unikátní péče je obohacena o inteligentní hydrolipidy, které dokáží upravovat hydratci kůži v závislosti na vlhkosti prostředí.

HLAVNÍ ÚČINNÉ LÁTKY

INTELIGENTNÍ HYDROLIPIDY - LIPIDUR pochází z výzkumu biokompatibilních polymerů a byly vyvinuty s cílem napodobit hydrolipidovou buněčnou membránu. Dokáží upravovat míru hydratace v závislosti na vlhkosti vnějšího prostředí.  

Hydrolipidy zachytávají molekuly vody z okolí, ukládají a distribuují ji v kůži tehdy, když je okolní vlhkost prostředí vysoká a pokožka začíná být dehydrovaná. Při nízké vlhkosti udržují molekuly vody a zabraňují ztrátám vody z pokožky.

AQUAPHYLINE

Aktivní složka nové generace, která byla vyvinuta na základě nedávných vědeckých objevů. Aquaphyline obsahuje oligosacharidy z violky trojbarevné (Viola tricolor), stimuluje syntézu aquaporinů a podporuje cirkulaci vody z dermis směrem do epidermis. Zároveň zvyšuje obsah kyseliny hyaluronové v epidermis a výrazně tak stimuluje schopnost zadržování vody v epidermis.

BIO SKIN REPAIR

Samoregulující fytokomplex obsahující extrakt z rostliny Onopordum acanthium, která je známá svými účinky při léčbě popálenin.

BIO SKIN REPAIR podporuje syntézu základních bílkovin, jež se podílejí na diferenciaci epidermis: INVOLUKRIN, LORIKRIN a LEKTIN. Tyto bílkoviny podporují syntézu NMF(přirozený hydratační faktor) a pomáhají zlepšovat funkci kožní bariéry díky tomu, že zpevňují mikroarchitekturu stratum corneum.

Ohromující působení: BIO SKIN REPAIR zaručuje epidermální obnovu v případě poškozené kůže, u zdravé kůže pomáhá podporovat přirozenou buněčnou obnovu a představuje tak účinný anti-aging.

MIKRONÁPLAST PHYTO-MARINE 

Originální charakter  kombinace polysacharidů z akátu a alginátu s aminokyselinou serinu pro dlouhotrvající hydrataci.

Vláknitá struktura polysacharidů dokáže na povrchu kůže vytvořit síť, v které jsou obsaženy molekuly serinu. Na kůži je vnímána jako přiložení náplasti.

Mikronáplast zajišťuje průběžné uvolňování molekul serinu a tím pádem dlouhotrvající a průběžný hydratační účinek na straně jedné. Na straně druhé zabraňuje transepidermálním ztrátám vody v horních vrstvách epidermis.

VOLULIP™ 

Volulip™ byl navržen s cílem nabídnout alternativu k injekcím kyseliny hyaluronové. Zvyšuje produkci kyseliny hyaluronové o 101 %.

Volulip™ je rostlinný komplex skládající se z extraktu ze šruchy (Portulaca) v kombinaci s peptidem pocházející z matrice (MATRIKIN) regulující aktivitu kožních buněk. Tato pozoruhodná aktivní látka spolu se speciálním rostlinným komplexem pro hydrataci, výživu, imunitní ochranu je obsažena ve RTĚNCE HYALURONIC101-E803.

HYDRA CLINIC.jpg

SLIM & LIFT - CELOTĚLOVÉ ZEŠTÍHLENÍ A ZPEVNĚNÍ POKOŽKY

Ericson Laboratoire usilující o optimálně účinné metody, se teď prostřednictvím svého nového ošetření Slim&Lift věnuje problému celulitidy. Díky moderním vědeckým výzkumům a technologickým inovacím Institu Ericson Laboratoire vytvořil jedinečné aktivní molekuly, které mohou potlačovat ukládání tuku v tukových buňkách a "přepnout" je na syntézu kolagenu. Tím se jedním působením dosahuje dvou cílů - zeštíhlení postavy a zpevnění pokožky. Navíc komplexní péče Slim&Lift bojuje proti celulitidě, léčí strie, posiluje stěny cév, koriguje a chrání kapiláry.

HLAVNÍ ÚČINNÉ LÁTKY

PRO-SVELTYL® - výrazný účinek proti celulitidě

Pro-Sveltyl®, který se získává z druhu Nelumbo nucifera, což je vodní rostlina bohatá na flavonoly (polyfenoly), je extrakt z lotosu ořechonosného neboli lotosu indického. Extrakt z oddenku vykazuje pozoruhodné vlastnosti proti obezitě a proti diabetu. Pro-Sveltyl® je vysoce účinná aktivní složka, která nabízí nový přístup trojího působení proti celulitidě.

CORALLINE - „adiporeverzní“ účinek

Coralline - vskutku překvapivá aktivní složka mořského původu. Jedná se o červenou řasu z čeledě Corallinacea (Corallina officinalis), jejíž originální vzhled je dán tím, že kostra této řasy je kalcifikována, což jí propůjčuje červené zbarvení a řasa díky němu vypadá spíše jako korál. Ve výzkumných laboratořích byla z této řasy extrahována nová aktivní složka, koncentrát Coralline, který je velmi bohatý na minerály, například vápník a hořčík, a také na stopové prvky (železo a zinek).

Slim lift.png

DERMACHLORELLA - obnovující účinky na strie a kapiláry

Dermochlorella je extrakt z druhu Chlorella vulgaris, což je mikroskopická, zelená sladkovodní řasa. Jedná se o jeden z nejstarších živých organismů na naší planetě, kde se tato řasa prvně objevila zhruba před 2,5 miliardami let. Dokázala přežít staletí nedotčená díky tomu, že je pozoruhodně vyvážená. Chlorella vulgaris v jediné buňce produkuje vitamíny, mastné kyseliny, peptidy, aminokyseliny, minerální soli a stopové prvky.

X50 BODY MATRIX - KOMPLEXNÍ CELOTĚLOVÁ PÉČE NA ZEŠTÍHLENÍ A OMLAZENÍ POKOŽKY PRO ŽENY PO 40

Inovace Ericson Laboratoire! Komplexní celotělová péče na zeštíhlení a omlazení pokožky pro ženy po 40. Nový program je založen na preparátech s bezpečnými rostlinnými látkami pracujících na obnovení hormonální rovnováhy pokožky. Tímto umožňuje efektivní formování postavy a úspěšně bojuje s celulitidou v nejproblematičtějších oblastech: stehnech, hýždích a břiše. Omlazuje pokožku, odstraňuje syndrom „těžkých nohou“, léčí kapiláry a strie a odstraňuje pigmentové skvrny.

HLAVNÍ ÚČINNÉ LÁTKY

Divoký yam: Přírodní extrakt bojující proti předčasnému stárnutí 
Pheoslim: Napomáhá zeštíhlení v oblasti pasu
Jíl a Mentol: Okamžitá úleva a svěžest pro Vaše nohy
Lumiskin: Rostlinný extrakt působící proti pigmentovým skvrnám

x50bodymatrix.png

SUPREME - DOKONALÁ PÉČE PŘED, V PRŮBĚHU A PO MENOPAUZE URČENÁ ŽENÁM STARŠÍM 40 LET

Dokonalá péče před, v průběhu a po menopauze určená ženám starším 40 let jako prevence nebo pro léčebné účinky. Řeší všechny problémy související s věkem - horší kvalitu pokožky, vrásky, pigmentové skvrnky, žilky, citlivost pleti a nedostatečné hojení.

HLAVNÍ ÚČINNÉ LÁTKY

DIOSGENIN – PŘIROZENÝ ZDROJ DHEA

 

Na základě několika studií bylo prokázáno, že přírodním zdroje DHEA je divoký jam. Tato rostlina vskutku obsahuje zejména jednu látku - hormonální prekurzor, který se nazývá Diosgenin. Tato látky působí jako hormonální doplněk, který se v organismu podle potřeby přeměňuje na DHEA. Je známou skutečností, že kůže funguje jako receptor mužských a ženských hormonů, a že přeměňováním steroidů plní skutečnou endokrinní funkci. Kůže a organismus podle potřeby přeměňují Diosgenin na DHEA a působí tak proti některým poruchám, které postupem času nastávájí.

supremewoman-with-bandage1cmyk-2-2.jpg

PUR OXYGENE - POKROKOVÉ OKYSLIČUJÍCÍ OŠETŘENÍ S KOMPLEXNÍ AKTIVNÍ OCHRANOU PROTI ZNEČIŠTĚNÉMU PROSTŘEDÍ, UV ZÁŘENÍ A MODRÉMU SVĚTLU

PUR OXYGENE  představuje inovativní profesionální ošetření a produkty na domácí péči na ochranu pleti před různými formami znečištění, které oslabují kožní bariéru a urychlují předčasné stárnutí. Předchází a účinně řeší nevyrovnanost pleti projevující se dehydratací, zarudnutím, zvýšenou mazovou produkcí, ekzematickými projevy nebo nadměrnou pigmentací. Zabraňuje poškozování buněk a zrychlenému stárnutí pleti. Poskytuje účinný anti-aging. Efektivně omlazuje a vyhlazuje vrásky.

HLAVNÍ ÚČINNÉ LÁTKY

LIGNACELL - Biotechnologická účinná složka získávaná z rostliny- Klanopraška čínská (Schisandra Chinensis ). Tuto rostlinu najdeme také v čínské medicíně pro svoji vysokou adaptabilitu díky hlavní aktivní složce - lignanům. Lignacell působí antioxidačně, protizánětlivě a má čisticí účinky. Omezuje průnik znečišťujících látek do pokožky a opravuje extracelulární matrix. Chrání před poškozováním buněk vlivem vnějšího prostředí, zlepšuje hydrataci, rozjasnění pleti. Sjednocuje tón pleti, eliminuje vznik pigmentových skvrn a současně je zesvětluje.

LIGHT´ENSIS - Biotechnologická aktivní složka z výtažku Cistu montpellierského (Cistus Monspeliensis). Díky vysokému obsahu flavonoidů poskytuje přirozenou ochranu před UV zářením, modrým světlem a znečištěním. Zabraňuje poškozování buněk a zrychlenému foto-stárnutí pleti. Poskytuje účinný anti-aging. Efektivně omlazuje, vyhlazuje vrásky. Pleť opět získává svou pružnost a pevnost.

o6a2672-copie-2.jpg
bottom of page