ERICSON LABORATOIRE


PROČ ERICSON LABORATOIRE

Ericson Laboratoire poskytuje komplexní, inovativní a profesionální řešení všech kosmetických problémů a umožňuje vytvářet individuální programy pro každého klienta. Všechny kosmetické řady nabízí produkty i na domácí péči, které podporují efekt profesionálních ošetření. Dnešním trendem je vypadat a cítit sa skvěle a to Vám umožní ERICSON LABORATOIRE!

HISTORIE

Veškerý vývoj produktů Ericson Laboratoire jde ve stopách zakladatele této značky profesora Ericsona, který se v 50. letech přestěhoval do Francie. Tento švédský chirurg, biolog a výzkumník byl žákem profesora Alexise Carrela, držitele Nobelovy ceny za lékařství z roku 1912.

Profesor Ericson zasvětil svůj život medicíně a výzkumu, specializoval se mimo jiné na léčbu popálenin. Nové obzory se mu otevřely po seznámení s jeho nastávající manželkou, uznávanou kosmetičkou. Ohromena schopnostmi svého manžela, ho požádala, aby léčil některé z kožních problémů jejích klientů. Výsledky byly daleko za jejím očekáváním.

V roce 1962 pár otevřel první kosmetické centrum, které se velmi brzy začalo těšit obrovskému úspěchu a stalo se cílem návštěv pařížské smetánky (slavných umělců, politiků a manželek významných obchodníků). Manželé tak dali základ kosmetickým ošetřením a produktům, které jsou vysoce účinné a zároveň velmi příjemné.

V souladu s klinickým přístupem ke kosmetice, veškeré používané aktivní složky vykazují značný stupeň technické vyspělosti: mražené buněčné extrakty, inteligentní hydrolipidy, Bio- Tech enzymy, nanočástice, lipozomy třetí generace, vysoce polymerizovaná DNA, thymulin, doplňující zdroje energie, GP4G, fytohormony pro obnovení rovnováhy hydratace a tvorby kožního mazu, složky proti vráskám, bílkoviny blokující lipidy apod. Ověřují se stejně jako farmaka. Obsahují zcela nové transportní systémy, které umožňují účinným látkám pronikat hlouběji do kůže a jsou schopné regulovat aktivitu buněk.

SVĚTOVÝ LÍDR 

Dnes je mezinárodní koncept péče o pleť Ericson Laboratoire distribuován v 70 zemích světa. Exkluzivní kosmetika Ericson Laboratoire s více než 50 letou historií se na francouzském trhu prodává ve více než 600 luxusních beauty centrech vybíraných podle jejich odbornosti. Prodej zajišťuje i největší síť francouzských hotelů. Ericson je vedoucí značkou v 6 lázeňských Thalassoterapy Centrech. Produkty Ericson Laboratoire jsou vyráběny v 8 specializovaných francouzských laboratořích. Všechny výrobky Ericson Laboratoire procházejí přísnou kontrolou mezinárodní posudkové laboratoře, mají certifikáty bezpečnosti, nedráždivého působení a jejich účinnost je pravidelně hodnocena.

BEZPEČNÁ PROTIVRÁSKOVÁ TERAPIE JAKO RYZÍ ALTERNATIVA INJEKČNÍCH ZÁKROKŮ

Kombinace 3 Hi-tech látek jako ryzí alternativa injekčních zákroků, ovšem zbavená jejich vedlejších účinků a rizik. Ericson Laboratoire vyvinul inovativní a efektivní kosmetickou terapii - Skinjexion, skutečnou alternativu injekčních zákroků: botulotoxinových, hyaluronových injekcí a mezoterapie. Díky synergii obsažených látek jako je Imudilin, Snap-8 a Kyselina Hyaluronová poskytuje nejen okamžitý efekt, ale i dlouhotrvající výsledky. Efektivně omlazuje a oddaluje stárnutí pokožky. Účinek salonního ošetření umocňuje použití endotermické masky a dvou profesionálních nástrojků.

HLAVNÍ ÚČINNÉ LÁTKY

Mezi hlavní aktivní látky patří Imudilin, Snap-8 a Kyselina Hyaluronová.

IMUDILIN

Tento přírodní peptid je derivátem kyseliny Glutamové. Svými účinky napodobuje anti-agingovou vakcínu. Posiluje buněčnou imunitu, brzdí tvorbu vrásek.

SNAP-8

Biotechnologicky vyvinutá složka kombinující 8 aminokyselin pro svalovou relaxaci a s tím spojené vyhlazení hlubokých vrásek. Bez vedlejších účinků je bezpečnou alternativou botulotoxinových injekcí.

KYSELINA HYALURONOVÁ

Kyselina o vysoké molekulové hmotnosti vyplňuje vrásky a efektivně hydratuje pokožku.


KOSMETOGENETICKÁ INOVACE - REAKTIVACE 14-TI GENŮ ZAPOJENÝCH DO PROCESU PROTI STÁRNUTÍ

Nejpřirozenější způsob omlazení pokožky efektivním cílením na samotné geny. Řada využívá veškerý svůj energetický potenciál, kterým disponuje díky obsahu účinné a inovativní látky. Se zvyšujícím se věkem klesá aktivita genů, které jsou zodpovědné za tvorbu látek důležitých pro pevnost, elasticitu a kvalitu pleti. Ericson Laboratoire přichází v řadě GenXskin s přírodní aktivní látkou Matrigenics 14G. Ta stimuluje samotné geny, čímž zlepšuje celkovou kvalitu pleti, působí antiageingově, vyhlazuje vrásky, přirozeně sjednocuje barvu pleti a neutralizuje volné radikály. Jedinečný koncept zahrnuje mimo jiné i masku z 3D biocelulózy, používanou v medicíně na hojení popálenin.

HLAVNÍ ÚČINNÁ LÁTKA 

MATRIGENICS 14G

Tato látka je výsledkem nejnovějšího výzkumu v oblasti biotechnologií, představuje účinnou látku získanou extrakcí z hnědé dlouhé mořské řasy (Undaria pinnatifida). Přináší okamžitý vypínací a zpevňující účinek. Účinnost preparátů podložena vědeckými studiemi. 


OŠETŘENÍ OBLIČEJE S DVOJITÝM ÚČINKEM ZEŠTÍHLENÍ A LIFTINGU

Nadčasové ošetření obličeje s dvojitým účinkem zeštíhlení a liftingu. Zjemnění kontur a redukce lokalizovaného tuku bez invazivní chirurgie. Lifting pomocí fokální adheze bez invazivní techniky nití a háčků. Ošetření cílí na samotné centrum tukovým buněk. Omezuje jejich schopnost ukládání a stimuluje redukci tuků. Svoje působení zaměřuje na dva polyaminy, o nichž bylo jasně prokázáno, že mají na svědomí tvorbu tuků pod pokožkou. Cílem je napravit ochabnutí a povislost různých oblastí obličeje pomocí přemístění tukových ložisek.                                                                                        

HLAVNÍ ÚČINNÉ LÁTKY

UPLEVITYTM je biotechnologií získaný inovativní peptid umožňující vzdorovat působení času, účinně bojovat proti působení gravitace, které se odráží v ochablosti tkání, rozšíření dolní části obličeje nebo vzniku podbradku.

UPLEVITYTM podporuje tvorbu kolagenu, elastinu a spojovacích proteinů mezibuněčné hmoty, čímž usnadňuje soudržnost buněk a adhezi dermis k epidermis.

SLIM-EXCESS® je roztok mořských oligosacharidů získaných z červených řas. Působí v samém srdci tukových buněk, kde selektivně blokuje spermin a spermidin. Ve studiích provedených s přípravkem SLIM-EXCESS® bylo dosaženo významného zmenšení plochy dvojité brady.


PRO ŽENY VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ A VŠECH TYPŮ PLETÍ VČETNĚ PLETI CITLIVÉ, REAKTIVNÍ A S KOŽNÍMI DERMATÓZAMI

Doporučuje se jako startovací na zlepšení účinku jiných řad. Přispívá k řešení kožních problémů - dermatitidy, růžovky, lupenky, ekzému, akné, suchosti, přecitlivělosti. Hydratuje, revitalizuje, projasňuje pleť, působí anti-agingově.

Inovativní péče za pomoci biotechnologických složek, fytohormonů, prebiotik, postbiotik a množství přírodních extraktů má dvojí působení - obnovuje přirozenou mikrobiotu /mikroflóru/ pokožky, čímž zajišťuje její lepší obranu proti agresivním vlivům vnějšího prostředí, a napravuje nedostatky spojené s hormonální nerovnováhou. 

RELIPIDIUM
Specifické biotechnologické postbiotikum v aktivní formě, které se získává z bio-fermentovaného kvasinkového hydrolyzátu specifického kmene Lactobacillus.
Jeho úkolem je posílit přirozenou obranyschopnost kůže aktivací epidermálních receptorů, které se podílejí na ničení škodlivých mikroorganismů, což vede k eliminaci zánětů a obnově rovnováhy pleti. Posiluje také kožní bariéru, konkrétně produkcí ceramidů, které jsou nezbytné pro ochranu pleti, udržení hydratace a správné fungování ekosystému kůže.

ACTIBIOM
Stejně jako je známo, že zdravá vyvážená strava je prospěšná pro tělo, je zřejmé, že i pleť potřebuje přísun živin na vyrovnání své mikrobioty.
Actibiom je biotechnologický komplex, který dodává pleti základní živiny pro její biologickou rozmanitost a homeostázu mikrobioty. Rychle obnovuje rovnováhu přirozené flóry kůže, snižuje zánět a eliminuje nedostatky pleti.

Skládá se :
• z výtažku z hnědých mořských řas, bohatých na cukry a polyoly - zdroje organického uhlíku
• extraktu ze zelených řas bohatých na aminokyseliny a peptidy - organický zdroj na produkci dusíku
• mořských exopolysacharidů - podporují hydrataci a ochraňují pleť před agresivním vlivům prostředí
• mořské vody se širokou škálou minerálů a stopových prvků

GENISTEIN
Jelikož v kosmetice se hormony používat nemohou, plnohodnotnou náhradou jsou právě rostlinné složky - fytohormony, jejichž chemická struktura se velmi podobá struktuře lidských hormonů, což jim zajišťuje vysokou afinitu a výborné využití v pleti.
Ericson Laboratoire si vybral biokompatibilní fytohormony podobné estrogenu LIPOBELLE SOYAGLYCONE na bázi genisteinu, biologicky aktivní formě sojového isoflavonu. Umožňuje rychlé vstřebávání až do hlubších vrstev kůže, kde podporuje tvorbu kolagenu, zlepšuje hustotu pleti a hydrataci, tedy eliminuje projevy nedostatku estrogenu v pleti.


ANTI-HORMONÁLNÍ OŠETŘENÍ PLETI SMÍŠENÉ, MASTNÉ A NÁCHYLNÉ K AKNÉ

Ericson Laboratoire vyvinul vysoce účinnou metodu ošetření Acti-Biotic. Tato řada řeší všechny problémy smíšené, mastné a aknetické pleti. Stimuluje vlastní přirozené kožní antibiotika, regulace androgenních hormonů, detoxikace kůže, regulace kožního mazu a matující účinek pro lesklou pleť. Řešení všech problémů smíšené, mastné a aknetické pleti žen, můžu a mladistvých všech věkových kategorií. Produkty této řady obsahují silné aktivní složky s čistícími, antihormonálními, antibakteriálními, detoxikačními, matujícími, hydratačními a zklidňujícími účinky

HLAVNÍ ÚČINNÉ LÁTKY

DERMAPUR

Aby pleť mohla bojovat proti mikrobiálním infekcím, produkuje přírodní antibiotika, která jí umožňují zachovávat rovnováhu flóry, jež je její součástí. V případě, že dojde k narušení tohoto ekosystému nebo k jeho vychýlení z rovnováhy, dochází k proliferaci baktérií a v pleti se začnou objevovat retenční a zánětlivé ranky. Přirozená antibiotika pomáhají omezovat množení a růst patogenních baktérií na povrchu pleti.

Špičková aktivní složka Dermapur, řady Acti-Biotic, je silně účinný rostlinný komplex (extrakt z tavolníku), který je schopen stimulovat syntézu přirozených kožních antibiotik a pomáhat tak pleti při obraně před mikroorganismy, jež jsou příčinou akné. Dermapur podporuje syntézu katelicidinů, což jsou antimikrobiální peptidy, které naše buňky přirozeně produkují.

Katelicidiny mění uspořádání bakteriální membrány, která se jejich působením stává propustnou. Mají tudíž přímý antibiotický účinek. Dochází k posilování přirozené obranyschopnosti pleti, která je díky nim lépe vyzbrojena k tomu, aby dokázala zamezovat bakteriální proliferaci, obnovovat rovnováhu a zachovávat původní mikroflóru.

Na základě dermatologických měření in vitro bylo ukázáno, že přípravek Dermapur posiluje syntézu katelicidinů (přirozených antimikrobiálních peptidů kůže) až o 130 %.

IRIS CYTOBIOL - Antibakteriální, antiseptický účinek a působení proti zarudnutí

Iris Cytobiol je komplex extraktu z oddenku kosatce a roztoku kovového zinku.

EXTRAKT Z ODDENKU KOSATCE
Kosatec, který je bohatý na glukosidy a rutosidy, pomáhá zabraňovat vzniku zarudnutí tím, že restrukturuje prostřední oblast (svalový obal) cév a zmírňuje reaktivní podráždění mastné pleti.

KOVOVÝ ZINEK
1) Antiseptický a hojivý.
2) Působí proti volným radikálům, které se uvolňují ve značném množství během zánětlivých reakcí.

PHYCOSACCHARIDE AC - Silný regulátor mazové produkce

Phycosacharide AC je oligosacharid mořského původu spojený se zinkem. Pomáhá regulovat mazovou produkci a uvolňování mazu a chrání pokožku před vznikem akné.
Díky svému složení, včetně polyfenolů, Phycosaccharide AC omezuje množení Staphylococcus aureus, Propionibacterium acnes, a Malassezia furfur zodpovědných za tvorbu komedonů a zánětlivých projevů.

ACNET - Antihormonální, protizánětlivé působení

Acnet je biotechnologická aktivní složka, která současně působí na všechny problémy mastné pleti: hyperseborhea, hyperkeratóza, zánět a vývoj baktérií. Tento komplex představuje kombinaci kyseliny nordihydroguaretové neboli NDGA a kyseliny oleanové, ve formě gelového přípravku Osmocide. Působí proti všem faktorům, které způsobují vznik akné.

EVERMAT - Působení proti sebocytům, antihormonální působení

Evermat je nová aktivní složka, která se skládá z extraktu afrického stromu (Enantia chlorantha) a kyseliny oleanové. Kyselina oleanová blokuje stimulaci androgenů inhibicí enzymu 5-alfa-reduktáza. Enantia chlorantha inhibuje proliferaci sebocytů.

BIODEXTROL - Antihormonální působení

Biodextrol je biotechnologická aktivní složka. Jedná se o regulátor hormonální aktivity mazových žláz. Získává se technikou podobnou těm, jež se používají při výrobě antibiotik, a sice biopřeměnou škrobového extraktu, která probíhá za účasti specifického enzymu s názvem cyklodextrin glykosyltransferáza. Biodextrol je díky své trojrozměrné struktuře schopen regulovat aktivitu androgenových steroidních hormonů. Dočasně se na ně váže a mění jejich rozpustnost v mazových žlázkách. Žlázky tím pádem již nejsou nadměrně stimulovány a dochází k rychlé obnově jejich normální činnosti.

Biodextrol na mazové žlázky působí rychle: během 10 dnů se v hyperseborhoické pleti obnovuje normální tvorba lipidů, aniž by docházelo k jejímu vysychání.