Patentovaný přístroj geneO+ rozhýbe metabolismus Vaší pleti. Odborná lékařská studie v Journal of Drugs in Dermatology uvádí, že geneO+ je schopné okysličit Vaši pleť více než dvojnásobně oproti všem doposud známým metodám. GeneO+ má celou řadu možností a vytvoří zákrok přesně na míru Vaší pleti:

  • TriPollar hluboký radiofrekvenční lifting
  • NeoRevive gelová oxy-séra na vrásky, omlazení, výživu pleti a její vyplnění kyselinou hyaluronovou
  • NeoBright gelová oxy-séra navíc odstraní pigmentace

Gelová oxy-séra jsou aktivována šumivými kapslemi CapsuGen, které vytvářejí v gelu vysokou koncentraci mikrobublinek CO2 plynu, díky nimž v pleti vzniká tzv. Bohrův efekt spojený s jejím silným okysličením.

Součástí zákroku je i šetrná CapsuGen mikrodermabraze. To vše vytváří komplexní anti-aging ošetření v celé hloubce pleti, vhodné pro všechny typy pleti, včetně aknózní.

Významná hydratace a výživa pleti, redukce jemných linek a vrásek, pigmentových skvrn,zmenšení velikosti pórů a sjednocení celkového vzhledu plůeti. To vše bezbolestně a rychle, s bezprostředními výsledky.

3 terapie v 1 ošetření

EXFOLIACE

OxyGeneo™ exfoliací vrchní vrstvy pokožky odstraňuje odumřelé buňky, vyhlazuje a obnovuje pleť a připravuje ji na příjem aktivních látek. OxyGeneo™ je bezpečný pro všechny odstíny pleti a může pečovat i o citlivou pokožku bez podráždění.

INFUZE

Pomocí CapsuGen aktivační kapsle OxyGeneo™ čistí pleť, a současně vpravuje do pleti aktivní složky oxy-séra NeoRevive™ nebo NeoBright™.

OKYSLIČENÍ

OxyGeneo™ produkuje CO2 mikrobubliny CO2, které ve vysoké koncentraci pronikají pletí a vytváří fyziologickou reakci, tzv. Bohrův efekt: přednostní zásobení okysličenou krví, zvýšení kapilárního průtoku a zrychlení metabolismus pleti.

TriPollar radiofrekvence

Patentovaná TriPollar technologie násobí efekty předchozí uni nebo bipolární technologie využitím systému ovládání toku energie mezi třemi aktivními elektrodami. Rychlou změnou polarity jednotlivých elektrod dochází k soustředění velkého množství energie v hlubokých vrstvách pleti. Tato patentovaná metoda dosahuje viditelných klinických výsledků ve struktuře pleti již od první aplikace. Využití TriPollar radiofrekvence je celoroční a zcela bezpečné pro všechny druhy i fototypy pleti. Výsledkem je pevnější pleť s redukovanými vráskami a linkami.

Často kladené otázky

Co lze očekávat, vidět a cítit po ošetření OxyGeneo™?

Po ošetření OxyGeneo™ je pleť bohatá na kyslík a živiny. Vypadá hladká, měkká, lesklá a zářivá. Pleť je svěží, jemná a aktivní.

Jak často mohu mít ošetření OxyGeneo™?

K terapii kožních problémů, jako je poškození sluncem nebo akné je doporučeno jedno ošetření týdně. OxyGeneo™ jednou za měsíc je perfektní dlouhodobě udržovací program proti stárnutí. Váš specialista péče o pleť připraví plán, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Jak OxyGeneo™ okysličuje pleť?

OxyGeneo™ využívá Bohrova efektu, který byl objeven Christianem Bohrem v roce 1904. Principem Bohrova efektu je fakt, že zvýšením koncentrace CO2 na pleti dochází ke zvýšení obsahu kyslíku (O2) uvnitř pleti. Použití kapslí CapsuGen a terapeutických gelových oxy-sér vytváří právě tuto žádoucí vysokou koncentraci CO2 mikrobublin a aktivuje tak Bohrův efekt. Tím dojde k přirozenému maximálnímu okysličení pleti - vlatsním kyslíkem. Okysličování pokožky je prospěšné ve všech anti-aging a reparačních postupech ošetření pleti.

Co je OxyGeneo™ technologie?

OxyGeneo™ je inovativní technologie exfoliace pleti (odstranění odumřelých kožních buněk z povrchu kůže), zvýšení úrovně okysličení pleti a infuzi účinných látek, které blahodárně působí na pleť. Současně exfoliace spolu s okysličením pleti optimalizuje vstřebávání výživných látek obsažených v gelových oxy-sérech.

Mohu absolvovat ošetření OxyGeneo™, když mám akné?

Ano. Exfoliace je nedráždivá, a protože OxyGeneo™ není vakuové zařízení, lze ošetřit oblasti obličeje postižené nezánětlivým akné. Poraďte se se svým OxyGeneo™ expertem o vašich specifických kožních problémech.

Co je pro mě lepší, oxy-sérum NeoBright™ nebo NeoRevive™?

To záleží na typu a stavu vaší pleti. Váš specialista vám doporučí nejlepší oxy-sérum pro vás. Pokud máte pigmentované léze nebo tmavou pleť, pravděpodobně NeoBright™ oxy-sérum bude tou pravou volbou pro vás. Chcete-li zlepšit celkový vzhled pokožky a zmenšit póry, NeoRevive™ oxy-sérum by mohlo být lepší, případně i kombinace obou. Opět platí, že nejlepší zdroj je váš profesionální odborník, který byl dobře vyškolen k použití GENEO.

Budu po ošetření OxyGeneo™ vypadat lépe?

Samozřejmě ano ! Terapie OxyGeneo™ má bezprostřední účinky. Blíží-li se např. vaše významná událost, naplánujte si terapii OxyGeneo™ na stejný den nebo o den dříve.

Pocit z ošetření OxyGeneo™ ?

Ošetření OxyGeneo™ je vnímáno jako příjemná masáž obličeje. Exfoliace je popisována jako velmi osvěžující a pohodlná proto, že zde není využíván žádný podtlak jako např. u mikro-dermabraze. Celkové ošetření je uklidňující a uvolňující. Klienti s citlivějším typem pleti můžou cítit pocit tepla na kůži během první části ošetření a pocit působení aktivních gelových oxy-sér v druhé části ošetření.

Vše, co jste si na OxyGeneo zamilovali, přenesené na ještě vyšší úroveň...

Nová generace aktivních ingrediencí v nových kapslích OxyPods. Tři druhy kapslí - tři nová ošetření.Inertní stav ingrediencí až do aktivace reakcí s geneO+ Primer gelem. Trojí efekt přirozeného prokysličení, exfoliate a spuštění účinku aktivních ingrediencí. GeneO OxyPods ošetření je završeno druhou fází - aplikací séra pro výživu a relaxaci pokožky. Výsledkem je velmi unikátní ošetření obličeje s okamžitými i dlouhodobými výsledky.