MONTEIL PARIS

Snímek obrazovky 2021-11-29 v 16.43.09.png

Značka MONTEIL je proslulá svým zaměřením na anti-aging péči, díky které ženská krása přetrvává po celý život - bez ohledu na věk. MONTEIL je úspěšným partnerem salonů krásy a kosmetických obchodů ve více než 30 zemích světa. Hlavním cílem všech produktových řad MONTEIL je zachování mladistvě vypadající pokožky v každém věku. MONTEIL snímá z moderní ženy tlak vypadat při každé příležitosti dokonale, protože jí umožňuje cítit se sebejistě a být krásná v každém období jejího života.

Vše začalo, když Germaine Monteil, průkopník na poli kosmetiky, založila značku v roce 1936. "Personalizovaný koncept krásy, který respektuje ženskou osobnost, její vnitřní i vnější auru." Germain Monteil nám předala poselství, které přežilo v duchu a značce MONTEIL po dlouhých 80 let a udržuje vysoký standard v oboru profesionální kosmetiky. Kosmetická péče MONTEIL dostála příslibům!

Vzhledem k této filozofii je kosmetika MONTEIL vyvíjena v souladu s nejvyššími vědeckými standardy.

Díky spoluúčasti společnosti BRAIN AG, jedné z technologicky nejvyspělejších evropských společností v oblasti medicínských a kosmetologických biotechnologií, je MONTEIL na nejlepší cestě stát se lídrem na domácím i mezinárodním trhu kosmetiky budoucnosti.

MONTEIL využívá zásadně bioaktivních, přírodních a vysoce aktivních ingrediencí bezkonkurenční kvality v optimálně vyvážených koncentracích. Rozmanitým synergickým účinkem vhodných ingrediencí a jejich působením ve všech vrstvách pokožky je dosaženo dokonalého účinku.

Personalizovaná, luxusní ošetření MONTEIL spolu s profesionálními produkty poskytují perfektní řešení každému typu a stavu pokožky. Produkty MONTEIL pro domácí péči pak dokonale doplňují účinek salónních ošetření a jejich použití je nadmíru snadné a příjemné.

Nechte se inspirovat MONTEIL!

MONTEIL_Slider_UEberMonteil.jpg

REGENERAČNÍ ANTI-AGING PÉČE: ACTI VITA

REGENERAČNÍ ANTI-AGING PÉČE S TECHNOLOGIÍ PROCGEN KOMPLEX

MONTEIL přináší revoluční anti-aging koncept - ProCGen komplex. Kombinace aktivních ingrediencí chrání buňky, stimuluje produkci kolagenu a elastinu a obnovuje hormonální rovnováhu pleti. Speciální substance stimulují metabolismus buněk a redukují rozpad kolagenu. Receptura s obsahem 24-karátového zlata revitalizuje pokožku a dodává pleti záři díky reflektivní vlastnosti zlatých částeček.

 

Vysoce efektivní receptura ACTI-VITA pečuje do hloubky o křehkou a zralou pokožku, zpomaluje stárnutí pokožky a vyhlazuje jemné linky a vrásky. 

5b4479ba-9c9a-4f77-99e7-2fbf65cbed24.jpg

INTENZIVNĚ HYDRATAČNÍ PÉČE SE SÍLOU MOŘE

Snímek obrazovky 2021-11-29 v 17.37.33.png

Síla moře pro dokonalou péči o pokožku vykazující první známky stárnutí. Kmenové buňky z mořských řas a aktivní složky z mořských rostlin v unikátní kombinaci se vzácnými oligominerály získanými z Golfského proudu hloubkově hydratují a detoxikují pleť, aktivují a regenerují buňky pokožky. Pokožka je maximálně hydratována a efektivně chráněna proti příčinám stárnutí, jako je každodenní environmentální stres. Všechny produkty HYDRO CELL jsou velice dobře tolerovány a jsou dermatologicky testovány. 

Díky svému intenzivnímu hydratačnímu efektu a osvěžující vůni jsou ideální anti-aging péčí pro veškeré typy pokožky.

PROBEACTIVE
AKTIVAČNÍ ANTI AGING PÉČE S PROBIOTICKÝM KOMPLEXEM

PROBEACTIVE je inovativní řada péče o pleť na principu aktivace pleti pomocí probiotických ingrediencí doplněných o další aktivní složky a ochranné prvky.

 

Produkty této řady jsou dokonale uzpůsobeny potřebám pokožky na počátku stárnutí. Jsou také velmi účinnou ochranou proti škodlivým vlivům okolního prostředí a dokážou kompenzovat sníženou schopnost regenerace pokožky, která vede ke vzniku jemných linek a vrásek.

 

Snímek obrazovky 2021-11-29 v 18.15.16.png