top of page

OXYGENEO + POLLOGEN

oxygeneo pollogen.jpg

Patentovaný přístroj geneO+ rozhýbe metabolismus Vaší pleti. Odborná lékařská studie v Journal of Drugs in Dermatology uvádí, že geneO+ je schopné okysličit Vaši pleť více než dvojnásobně oproti všem doposud známým metodám.

 

GeneO+ má celou řadu možností a vytvoří zákrok přesně na míru Vaší pleti: 

  • TriPollar hluboký radiofrekvenční lifting 

  • NeoRevive gelová oxy-séra na vrásky, omlazení, výživu pleti a její vyplnění kyselinou hyaluronovou 

  • NeoBright gelová oxy-séra navíc odstraní pigmentace 

Gelová oxy-séra jsou aktivována šumivými kapslemi CapsuGen, které vytvářejí v gelu vysokou koncentraci mikrobublinek CO2 plynu, díky nimž v pleti vzniká tzv. Bohrův efekt spojený s jejím silným okysličením.

Součástí zákroku je i šetrná CapsuGen mikrodermabraze. To vše vytváří komplexní anti-aging ošetření v celé hloubce pleti, vhodné pro všechny typy pleti, včetně aknózní. 

Významná hydratace a výživa pleti, redukce jemných linek a vrásek, pigmentových skvrn,zmenšení velikosti pórů a sjednocení celkového vzhledu plůeti. To vše bezbolestně a rychle, s bezprostředními výsledky.

3 TERAPIE V JEDNOM OŠETŘENÍ

gen-exfoliate.gif

EXFOLIACE

OxyGeneo™ exfoliací vrchní vrstvy pokožky odstraňuje odumřelé buňky, vyhlazuje a obnovuje pleť a připravuje ji na příjem aktivních látek. OxyGeneo™ je bezpečný pro všechny odstíny pleti a může pečovat i o citlivou pokožku bez podráždění.

gen-infuse-5.gif

INFUZE

Pomocí CapsuGen aktivační kapsle OxyGeneo™ čistí pleť, a současně vpravuje do pleti aktivní složky oxy-séra NeoRevive™ nebo NeoBright™.

gen-oxygenate-7.gif

OKYSLIČENÍ

OxyGeneo™ produkuje CO2 mikrobubliny CO2, které ve vysoké koncentraci pronikají pletí a vytváří fyziologickou reakci, tzv. Bohrův efekt: přednostní zásobení okysličenou krví, zvýšení kapilárního průtoku a zrychlení metabolismus pleti.

TRIPOLLAR RADIOFREKVENCE

Patentovaná TriPollar technologie násobí efekty předchozí uni nebo bipolární technologie využitím systému ovládání toku energie mezi třemi aktivními elektrodami. Rychlou změnou polarity jednotlivých elektrod dochází k soustředění velkého množství energie v hlubokých vrstvách pleti. Tato patentovaná metoda dosahuje viditelných klinických výsledků ve struktuře pleti již od první aplikace. Využití TriPollar radiofrekvence je celoroční a zcela bezpečné pro všechny druhy i fototypy pleti. Výsledkem je pevnější pleť s redukovanými vráskami a linkami.

tripollar3.png
radiofrekvence.jpg

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Vše, co jste si na OxyGeneo zamilovali, přenesené na ještě vyšší úroveň...

Nová generace aktivních ingrediencí v nových kapslích OxyPods. Tři druhy kapslí - tři nová ošetření. Inertní stav ingrediencí až do aktivace reakcí s geneO+ Primer gelem. Trojí efekt přirozeného prokysličení, exfoliate a spuštění účinku aktivních ingrediencí. GeneO OxyPods ošetření je završeno druhou fází - aplikací séra pro výživu a relaxaci pokožky.

 

Výsledkem je velmi unikátní ošetření obličeje s okamžitými i dlouhodobými výsledky.

bottom of page