Estetické přístroje

pomocníci k lepší a zdravější pleti

Každý neinvazivní kosmetický přístroj nám ulehčuje a zpříjemňuje prožitek při kosmetické péči a řeší velké i malé nedokonalosti pleti...

V salonu používám výhradně přístroje doporučené Evropskou unií, splňující přísné hygienické zásady a podmínky.

Každá žena si zaslouží cítit se krásná...

CO JE TO BTL EXILITE™?

BTL EXILITE™ je progresivní IPL (intenzivní pulzní světlo) technologie pro redukci ochlupení, léčbu akné a omlazující zákroky. BTL EXILITE™ nabízí navíc jedinečnou podporu regenerace na základě účinků světelné LED terapie.

PRO KOHO JE TERAPIE VHODNÁ?

BTL EXILITE™ je vhodný pro všechny zdravé osoby, které se chtějí zbavit akné, drobných nedokonalostí pleti či nechtěných chloupků. Je to volba pro ty, kteří hledají možnost dostupného a rychlého estetického zdokonalení.

CO MŮŽETE OČEKÁVAT?

Místo ošetření je jemně očištěno od zbytků deodorant, make-upu, apod. a je pokryto tenkou vrstvou ultrazvukového gelu. Na celou plochu jsou aplikovány pulzy intensivního světla. Následná LED terapie urychluje regenerační procesy v pokožce a zvyšuje produkci kolagenu.

JAK TO FUNGUJE?

Přístroj BTL EXILITE™ používá různé výměnné filtry, které odcloní určitou část světelného spektra a propouští pouze světlo vlnové délky se specifickými terapeutickými účinky. Integentní multipulzní režim (Exilite Intelligent Multipulse) zajišťuje vysoký stupeň bezpečnosti a komfortu.

Patříte mezi ty, kteří touží po hladší pokožce, nebo se chcete zbavit nechtěných chloupků? Hledáte dlouhodobé výsledky? Možná byste chtěli mít jemnější pleť a vypadat o pár let mladší? Nebo se chcete zbavit akné? Snažili jste se najít možnosti depilace nebo jiné estetické zákroky, ale připadali Vám příliš bolestivé s krátkodobým efektem?

S moderní IPL technologií BTL EXILITE™ je nyní mnohem snazší dosáhnout omlazení pokožky, zbavit se pigmentových skvrn či nežádoucích chloupků.


EFEKTIVNÍ TERAPIE EXILITETM

Ošetření přístrojem BTL ExiliteTM je velmi efektivní díky přesnému dávkování energie. Účinné termoelektrické chlazení krystalu zaručuje pacientům velmi malou, nebo žádnou bolest. Vedlejší efekty jsou sníženy na minimum a nedochází k žádnému omezení v běžném životě.

DLOUHODOBÁ EPILACE

Exilite nabízí bezpečné, jednoduché, bezbolestné a rychlé řešení k dlouhodobé redukci nežádoucích chloupků jak na těle, tak na obličeji. Nejnovější BTL technologie zaručuje rovnoměrné rozložení energie, a tím minimalizuje riziko poškození pokožky.

AKNÉ

Klinicky ověřená, bezpečná a účinná terapie mírné a střední formy akné. Snižuje se aktivita mazových žláz a ničí se bakterie, které se na rozvoji akné podílí. Zároveň dochází k vyhlazení jizev a pigmentačních změn po akné.