ESTETIKA

V salonu používám výhradně přístroje doporučené Evropskou unií, splňující přísné hygienické zásady a podmínky.
Každý neinvazivní kosmetický přístroj nám ulehčuje a zpříjemňuje prožitek při kosmetické péči a řeší velké i malé nedokonalosti pleti...

FOTOEPILACE

 permanentní (dlouhodobý) účinek   

 viditelný účinek už po první aplikaci 

aplikace s aktivním chlazením

efektivní odstranění chloupků po celém těle 

Ošetření se provádí pomocí nejvýkonnější IPL technologie na trhu BTL EXILITETM IPL (intenzivní pulzní světlo) aktivně chlazeným safírovým krystalem. 

Bez bolesti a bez rekonvalescence. Během aplikace dochází k eliminaci chloupků až ke kořínkům (folikulám) pro dosažení permanentního efektu.

Ošetření se provádí vleže na lehátku. Ošetření je časově nenáročné. Ošetřovat lze celé tělo i obličej. Pro nejlepší výsledky se doporučuje 4 – 6 ošetření v intervalu 4 – 8 týdny. Vhodné pro ženy i muže všech fototypů pokožky od 18 let. Ošetření se nedoporučuje v letních měsících.

LÉČBA AKNÉ

Ošetření se provádí pomocí nejvýkonnější IPL technologie na trhu BTL EXILITETM IPL (intenzivní pulzní světlo) aktivně chlazeným safírovým krystalem. Bez bolesti a bez rekonvalescence. Ošetřovat lze aktivní akné, přičemž současně dochází i k redukci starých jizev.

Ošetření se provádí vleže na lehátku. Ošetření je časově nenáročné. Ošetřovat lze se celý obličej a krk. Pro nejlepší výsledky se doporučuje 4 - 7 ošetření v intervalu 2 - 3 týdny. Vhodné pro ženy i muže všech fototypů pokožky od 18 let. Ošetření se nedoporučuje v letních měsících.

léčba stávajícího akné

omezení tvorby nového akné 

bezbolestné a rychle ošetření

LÉČBA PIGMENTU

Ošetření se provádí pomocí nejvýkonnější IPL technologie na trhu BTL EXILITETM IPL (intenzivní pulzní světlo) aktivně chlazeným safírovým krystalem. Bez bolesti a bez rekonvalescence. Ošetření způsobuje rozpad pigmentové skvrny a její pozvolné vyblednutí. Individuálně se mohou na ošetřovaných místech vytvořit malé stroupky, které rychle samy přirozeně zmizí.

 Ošetření se provádí vleže na lehátku. Ošetření je časově nenáročné. Ošetřovat lze celý obličej a ruce. Počet ošetření je individuální. Pro nejlepší výsledky se doporučuje 2 - 6 ošetření v intervalu 3 - 4 týdnů. Vhodné pro ženy i muže všech fototypů pokožky od 18 let. Ošetření se nedoporučuje v letních měsících.

Viditelné výsledky už po první aplikaci

Sjednocuje tón pleti

Rychlé ošetření

FOTOREJUVENACE

Ošetření se provádí pomocí nejvýkonnější IPL technologie na trhu BTL EXILITETM IPL (intenzivní pulzní světlo) aktivně chlazeným safírovým krystalem. Bez bolesti a bez rekonvalescence. Během fotorejuvenace dochází k omlazení pletí, tvorbě kolagenu, vyhlazení jemných vrásek, celkovému zvýšení svěžesti a vitality pleti, zmírnění červenání pleti, zmírnění lokálních pigmentací, ke zlepšení vzhledu rozšířených pórů a žilek a dále také k léčbě akné.

Ošetření se provádí vleže na lehátku. Ošetření celého obličeje trvá cca 15 - 20 minut. Ošetřovat lze celý obličej nebo hřbety rukou. Pro nejlepší výsledky se doporučuje 4 - 6 ošetření v intervalu 2 - 3 týdny. Vhodné pro ženy i muže od 18 let. Ošetření se neprovádí v letních měsících kvůli riziku expozice přímého slunečního záření.

Vhodné na jemné vrásky a sjednocení tónu pleti

aktivuje tvorbu kolagenu

aplikace s aktivním chlazením

celé ošetření je bez bolesti